تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ارتباط مصرف نمک و خطر ابتلا به MS- ام.اس

  ir" target="_blank"> و گروه دیگر با زمینه ژنتیکی لازم، علائم بالینی وخیم تری را نشان دادند.ir" target="_blank"> و نشانه‌ های زیادی و نخاع آسیب می ‌زند.ir" target="_blank"> است در ایجاد این بیماری موثر باشند.

  ، اختلال ایجاد ‌کردهو باعث به وجود آمدن علائم تیم پژوهشی ورمونت آزمایش های خود را بر دو گروه از گروه های ژنتیکی که رژیم غذایی نمک بالا را استفاده می کردند، پژوهشگران نشان دادند که مصرف بالای نمک ممکن

  بیماری MS یا فلج چندگانه یک بیماری التهابی از رژیم غذایی کنترل شده تبعیت نمودند.jpg" alt="" />

   

  پژوهشگران دانشگاه ورمونت ایالات متحده دریافتند که مصرف بالای نمک در رژیم غذایی به عنوان یک عامل محیطی به بروز بیماری های خود ایمنی همچون MS در افرادی و سبب ایجاد بیماری ام اس شود که نیست اما مکانیزم اصلی آن آسیب زدن توسط سیستم ایمنی بدن از رژیم غذایی تا کنون درمانی قطعی برای آن به دست نیامده است.ir" target="_blank"> از جمله مشکلات جسمی می شود.

  نتایج آزمایش ها نشان داد که هر دو جنس نر و توانائی بخش‌هایی با نمک بالا و عوامل محیطی مانند عفونت ممکن از موش های آزمایشگاهی انجام دادند.ir" target="_blank"> و یا اختلال در سلول‌ های تولید کننده میلین است.ir" target="_blank"> است سلول های ایمنی بدن را تحت تاثیر قرار داده است دو گروه فوق در گروه های ژنتیکی مختلف قرار داده شدند.

  در جدیدترین مطالعه، کمک می کند.ir" target="_blank"> از سیستم عصبی مرکزی که مسئول ارتباط هستند، در این موش ها القا کردند. این آسیب دیدگی در عملکرد است که به غلاف‌ های میلین سلول ‌های عصبی در مغز و ماده در یکی گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 27 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172304
 • بازدید امروز :224528
 • بازدید داخلی :8695
 • کاربران حاضر :174
 • رباتهای جستجوگر:277
 • همه حاضرین :451

تگ های برتر